Optyk Warszawa

 

Poleć optykwarszawa.pl  

Oprawy okularowe

W dniach od 30.11.15 r. (poniedziałek) do 5.12.15 r. (sobota) Zakład Optyczny będzie nieczynny z powodu urlopu.
Zapraszamy w poniedziałek 7.12.15 r. od godziny 10:00.

Zadaniem pracowników salonu optycznego jest udzielenie Państwu fachowej pomocy przy doborze opraw okularowych. Nasza obsługa udzieli Państwu profesjonalnej porady, dokładając starań, aby okulary były komfortowe w użytkowaniu i atrakcyjne wizualnie.

Wybór idealnych opraw to bardzo zindywidualizowany proces. Ramki muszą harmonizować z urodą, stylem ubierania i rodzajem wykonywanej pracy, a także podkreślać osobowość. Przy doborze zwracamy uwagę nie tylko na kształt twarzy, ale także kolor, kształt, oprawę i osadzenie oczu, rozstawienie źrenic, kształt nosa i ust. Panie, które lubią zmieniać makijaż i uczesanie powinny zdecydować się na oprawy nie zobowiązujące do określonego stylu. Jeśli korzystamy z okularów w pracy, warto odwiedzić salon optyczny w stroju oficjalnym.

Optyk zapozna Państwa z charakterystyką materiałów, z jakich wykonuje się oprawy oraz doradzi, które z nich są odpowiednie do danych soczewek korekcyjnych. Trzeba bowiem pamiętać, że do szkieł progresywnych czy dwuogniskowych dobieramy oprawy, które spełniają pewne kryteria.

W ofercie posiadamy modne oprawy z najnowszych kolekcji oraz ramki o klasycznych kształtach. Przy doborze kierujemy się obowiązującymi trendami, ale przede wszystkim staramy się spełnić wszystkie Państwa życzenia.